2 Wojskowy Oddział Gospodarczy

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
15 maja 2020
Pożegnanie oficera 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego we Wrocławiu.
15. maja br. oficer 2. WOG we Wrocławiu, w związku z wyznaczeniem na kolejne stanowisko służbowe w innej jednostce organizacyjnej, został uroczyście pożegnany przez najbliższe grono osób – przełożonych, podwładnych oraz współpracowników.

Skromna, ale o podniosłym, uroczystym przebiegu zbiórka żołnierzy i pracowników, zgromadziła w Sali Tradycji 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego we Wrocławiu tych, którzy swą obecnością wyrazić chcieli wdzięczność i sympatię do osoby odchodzącego z Oddziału oficera.

Komendant 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego płk Jacek Chrostowski, pogratulował odchodzącemu oficerowi wyznaczenia na kolejne, wyższe stanowisko służbowe, wyrażając również serdeczne słowa podziękowania oraz wyrazy wdzięczności za dotychczasową współpracę. Komendant 2. WOG podkreślił, iż awans ten jest niekwestionowanym odzwierciedleniem bogatych doświadczeń i umiejętności, które stanowią wymowny efekt pełnej zaangażowania i poświęcenia, 11 - letniej służby w Oddziale, na stanowiskach wymagających profesjonalizmu, szczególnej odpowiedzialności i ciągłego bogacenia posiadanej wiedzy.

generuj pdf
go-up
Kontakt

2 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Obornicka 100-102
50-984 Wrocław
tel. 261656200
fax. 261656228
2wog.komenda@ron.mil.pl

    
  • BIP