2 Wojskowy Oddział Gospodarczy

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
30 czerwca 2020
"Osobowość kształtuje się nie przez piękne słowa, lecz pracą i własnym wysiłkiem" cyt. Albert Einstein.
30. czerwca br. w Sali Tradycji 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego we Wrocławiu uroczyście pożegnano pracownika kończącego pracę w Oddziale.

Życie zawodowe każdego z nas jest inne, nacechowane charakterystycznymi dla czasów, w jakich żyjemy zmianami. Bywa, że jest niezmienne, stałe, objawiające się stabilnym, wieloletnim trwaniem na wyznaczonym stanowisku - spotykamy czasem "właściwych ludzi na właściwym miejscu", którzy wydają się być stworzonymi do realizacji podjętych zadań. Potwierdzają to uzyskane efekty, owa efektywność nierzadko ważniejsza niż "efektowność", wypracowany przez lata - w pełni zasłużony szacunek przełożonych, podwładnych i współpracowników.

Uroczyste pożegnanie odchodzącego na kolejne stanowisko - tym razem w innej jednostce organizacyjnej, pracownika 2 Wojskowego Oddziału Gospodarczego we Wrocławiu, zgromadziło na terenie Sali Tradycji najbliższe grono osób, chcących wyrazić wdzięczność za konstruktywną, profesjonalną, ale także niosącą niezwykle miłe wspomnienia współpracę. Nie zabrakło momentów wzruszających, emocji wynikających z usłyszanych prostych, ale jak wiele znaczących słów "bedzie mi Ciebie brakowało" - wypowiedzianych przez osoby dzielące podobne zadania, znające trud włożony w codzienną, wspólną pracę.

Komendant 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego płk Jacek Chrostowski, w imieniu własnym, żołnierzy oraz pracowników Oddziału, złożył na ręce odchodzącej, serdeczne podziękowania za lata pracy poświęcone działalności na trudnym i wymagającym odcinku - dziedzinie pełnej wyzwań, wymagającej szczególnej skuteczności i niezmiennie fachowego podejścia jako warunku niezbędnego do osiągnia odjętych celów.

"Pani uśmiech, radość, optymizm, przyjazna atmosfera jaką Pani promieniała, budowały niezwykły komfort pracy podwładnych - a wynikający z tego faktu ich szacunek, poziom współpracy i zaangażowania przekładał się na wysokie, budzące uznanie wyniki".


Komendant 2. WOG, wyrażając podziękowanie za owocną współpracę, życzył również tożsamych, a może i wyższych sukcesów i satysfakcji z działalności na nowym, kolejnym stanowisku, obranym jako kierunek dalszej działalności zawodowej - także zdrowia, pozytywnej energii na codzień, spełnienia własnych marzeń i pasji.

generuj pdf
go-up
Kontakt

2 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Obornicka 100-102
50-984 Wrocław
tel. 261656200
fax. 261656228
2wog.komenda@ron.mil.pl

    
  • BIP