2 Wojskowy Oddział Gospodarczy

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
31 stycznia 2020
Pożegniania z mundurem w 2. Wojskowym Oddziale Gospodarczym we Wrocławiu.
31. stycznia br. w 2. Wojskowym Oddziale Gospodarczym we Wrocławiu odbyło się uroczyste pożegnanie podoficerów 2. WOG kończących zawodową służbę wojskową.

 

 

 

 

 

 

W dniu 31. stycznia br. zawodową służbę wojskową zakończyło 9. podoficerów 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego we Wrocławiu.

Pożegnianie z mundurem jest dla każdego żołnierza momentem szczególnym. Jest to czas, w którym jak nigdy dostrzec można wyjątkową jaskrawość zmian zachodzących w życiu człowieka, oddanego wiernej służbie w jakże ważnej, godnej wszelkiego poświęcenia sprawie, stanowiącej wartość nadrzędną żołnierskiego losu.

Znamiennym jest i wielce krzepiącym, że ten czas nie oznacza konieczności wycofania się z jakże potrzebnej i owocnej aktywności społecznej oraz pracy zawodowej i może być początkiem realizacji dalszych wyzwań, dających wiele powodów do osobistej satysfakcji i życiowego spełnienia.

Uroczysta zbiórka żołnierzy i pracowników 2. WOG, która odbyła się w dniu 31. stycznia br. stanowiła dla podoficerów żegnających się z mundurem ostatnią okazję, aby stanąć w równym, żołnierskim szeregu i przyjąć serdeczne podziękowania złożone w imieniu własnym oraz żołnierzy i pracowników przez Komendanta 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego płk Jacka Chrostowskiego.

Płk Jacek Chrostowski w słowach przemówienia okolicznościowego przypomniał historię służby i najważniejszych dokonań każdego z odchodzących podoficerów. Podkreślony został również fakt, iż zawodową służbę wojskową kończą właśnie osoby zajmujące dotychczas stanowiska ważne dla działalności i funkcjonowania Oddziału.

Zakończenie części oficjalnej było okazją do podsumowań oraz wspomnień wszystkich wspólnie spędzonych chwil, sukcesów i radości. Nie zabrakło również życzeń - wszelkiej pomyślności, nieustającego zdrowia oraz wielu sukcesów w realizacji nowych planów i najskrytszych marzeń.

 

Link do pełnej galerii -


 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

Zbiórka żołnierzy i pracowników 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego we Wrocławiu, była również okazją do wręczenia mianowań na nowe stanowiska służbowe - rozkazy w sprawie wyznaczenia na kolejne stanowiska, żołnierze Oddziału otrzymali z rąk Komendanta 2. WOG płk Jacka Chrostowskiego.

 

generuj pdf
go-up
Kontakt

2 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Obornicka 100-102
50-984 Wrocław
tel. 261656200
fax. 261656228
2wog.komenda@ron.mil.pl

    
  • BIP