2 Wojskowy Oddział Gospodarczy

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
29 lipca 2020
Kolejna edycja szkolenia specjalistycznego z zakresu finansów w 2 WOG.
W 2 Wojskowym Oddziale Gospodarczym zakończyło się szkolenie specjalistyczne dla podchorążych z zakresu finansów, które corocznie organizowane jest na terenie jednostki w ramach współpracy z Akademią Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki.

W dniu 24 lipca 2020 roku studenci AWL z dwunastomiesięcznego studium ekonomiczno-finansowego ukończyło trzytygodniowy kurs organizowany w murach 2 WOG. Podczas szkolenia podchorążowie mieli okazję przełożyć zdobytą wiedzę teoretyczną na działania praktyczne. Przyszli Młodsi Oficerowie Finansowi zostali zapoznani ze specyfiką pracy wszystkich sekcji Pionu Głównego Księgowego: planowania finansowego, rachuby i płac, rachunków i rozliczeń, kontroli i nadzoru oraz księgowości. Zawitali także do sekcji prawnej, sekcji inwentaryzacji i sekcji zamówień publicznych. W ostatni dzień praktyk adepci zostali uroczyście pożegnani przez płk. Jacka CHROSTOWSKIEGO w Sali Tradycji 2 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Komendant życzył podchorążym połamania długopisów na egzaminach oficerskich oraz wszelkiej pomyślności na ich drodze zawodowej.

 

Wszystkim żołnierzom i pracownikom 2 WOG dziękujemy za pomoc, zaangażowanie i czas poświęcony w poszerzaniu wiedzy przyszłych "Finansowców".

Dołączona galeria zdjęć: Szkolenie finansowe

Zobacz więcej w galerii: Szkolenie finansowe
generuj pdf
go-up
Kontakt

2 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Obornicka 100-102
50-984 Wrocław
tel. 261656200
fax. 261656228
2wog.komenda@ron.mil.pl

    
  • BIP