BIP
2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Aktualności
Awans oficera 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego we Wrocławiu.
24.09.2018
24. września br., w obecności zgromadzonych na uroczystej zbiórce żołnierzy i pracowników RON Oddziału, mjr Błażej Pilarski otrzymał awans do stopnia podpułkownika, obejmując stanowisko służbowe Szefa Logistyki 2. WOG.

Ppłk Błażej Pilarski jest pierwszym oficerem w historii 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego we Wrocławiu, który służąc w szeregach Oddziału awansowany został do stopnia podpułkownika. Z tej okazji, jak również z uwagi na w pełni zasłużone wyznaczenie na jedno z najważniejszych i najbardziej odpowiedzialnych stanowisk w strukturze Oddziału, ppłk Błażej Pilarski przyjął od Komendanta 2. WOG płk Jacka Chrostowskiego, najserdeczniejsze podziękowania za ofiarną, pełną poświęcenia służbę oraz życzenia - kolejnych sukcesów w wiernej działalności dla dobra Rzeczypospolitej Polskiej i wielu powodów do satysfakcji z realizacji zadań na stanowisku Szefa Logistyki 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego.

Nie zabrakło również miłych życzeń od żołnierzy i pracowników Oddziału – dowodu na to, iż ppłk Błażej Pilarski cieszy się uznaniem i szacunkiem nie tylko przełożonych, lecz również podwładnych.

 

st. chor. szt. Bogusław Kwiecień


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych