BIP
2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Aktualności
Święto 4. Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu.
21.09.2018
21. września br. odbyły się doroczne, uroczyste obchody Święta 4. RBLog we Wrocławiu.

Obchody Święta 4. Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu, rozpoczęła uroczysta Msza Święta – Eucharystii przewodniczył Proboszcz Parafii – ks. prał. płk  Janusz Radzik, z udziałem asysty honorowej, żołnierzy i pracowników RON 4. RBLog, zaproszonych do udziału w obchodach gości i obecnych na uroczystości mieszkańców Wrocławia. Miłym akcentem początku liturgii było odczytanie przez Celebransa przesłania okolicznościowego Biskupa Polowego ks. gen. bryg. Józefa GUZDKA.

 

Następnie, w Sali Widowiskowej Klubu 4. RBlog odbyła się uroczysta zbiórka żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej, podczas której nie zabrakło obecności szanownych gości – w uroczystości wziął również udział Zastępca Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych płk Maciej Siudak.

 

2. Wojskowy Oddział Gospodarczy reprezentował Komendant 2. WOG, płk Jacek Chrostowski.

 

Komendant 4. RBLog płk Rafał Smuszkiewicz dziękując za przybycie wszystkim obecnym, szczególne słowa powitania skierował do znamienitych gości, a następnie przekazał żołnierzom i pracownikom Bazy serdeczne podziękowania za wysokie zaangażowanie i profesjonalizm w realizacji zadań. Nie zabrakło również szczególnych wyróżnień osób zasłużonych w służbie i pracy na rzecz 4. Rblog we Wrocławiu, a w części artystycznej uroczystości - występów zespołu artystyczno - rozrywkowego.

st. chor. szt. Bogusław Kwiecień


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych