BIP
2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Aktualności
Mistrzostwa 4. Regionalnej Bazy Logistycznej w pływaniu.
20.09.2018
20. września br., na terenie pływalni Orbita we Wrocławiu, w ramach dorocznych mistrzostw odbyły się zawody żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej w pływaniu. W turnieju uczestniczyło 34. zawodników z 8 jednostek wojskowych.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Komendant 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego we Wrocławiu płk Jacek Chrostowski - życząc wszystkim zawodnikom powodzenia i sukcesów w ambitnej rywalizacji sportowej.

 

Przebieg zawodów wykazał bardzo dobre przygotowanie zawodników – rywalizacja była niezwykle zacięta, a wyniki ważyły się do ostatnich chwil żywiołowych zmagań.

 

Po uroczystości uhonorowania drużyn i zawodników Komendant 2. WOG płk Jacek Chrostowski, dziękując za udział w zawodach – wysoko ocenił poziom sportowy, zaangażowanie zawodników i profesjonalną działalność Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw.

 

Konkurencje rozegrane kolejno w 9 kategoriach, pozwoliły wyłonić najlepszych pływaków – wyniki sportowych zmagań przedstawiają się następująco:

 

Kobiety - styl  klasyczny:

1 miejsce: Agata HARAF-RUTA      (43. WOG Świętoszów).

2 miejsce: Daria SZCZĘSNA           (2. krr Oleśnica).

3 miejsce: Dorota GABRYSZAK           (4. WOG Gliwice).

4 miejsce: Magdalena FOGT           (4. RBLog Wrocław).

5 miejsce: Agnieszka ANIOŁCZYK  (2. WOG Wrocław).

6 miejsce: Magda KURNICKA          (45. WOG Wędrzyn).

 

Kobiety - styl dowolny:

1 miejsce: Daria KORCZYŃSKA      (4. RBLog Wrocław).

2 miejsce: Alicja KALISZ                  (4. WOG Gliwice).

3 miejsce: Beata DĘBSKA               (2. krr Oleśnica).

4 miejsce: Joanna PARZÓCH          (2. WOG Wrocław).

 

Mężczyźni - styl klasyczny:

1 miejsce: Janusz SZWENGIEL      (2. krr Oleśnica).

2 miejsce: Rafał DANILEWICZ        (2. WOG Wrocław).

3 miejsce: Paweł WACH                  (4. WOG Gliwice).

4 miejsce: Jakub STRUCH              (45. WOG Wędrzyn).

5 miejsce: Grzegorz CYGANIAK     (WT Krosno Odrzańskie).

6 miejsce: Paweł OWCZAREK        (4. RBLog Wrocław).

7 miejsce: Robert CHODORSKI      (43. WOG Świętoszów).

8 miejsce: Łukasz SEBASTIANOWICZ   (44. WOG Krosno Odrzańskie).

 

Mężczyżni - styl dowolny:

1 miejsce: Radosław SYGIT            (2. WOG Wrocław).

2 miejsce: Dawid STOJANOWSKI  (43. WOG Świętoszów).

3 miejsce: Adrian WOJDYŁO          (4. WOG Gliwice).

4 miejsce: Michał MATYNIA            (2. krr Oleśnica).

5 miejsce: Grzegorz HOŁUBOWICZ (44. WOG Krosno Odrzańskie).

6 miejsce: Mariusz MIECZYŃSKI   (45. WOG Wędrzyn).

 

Mężczyżni - styl grzbietowy:

1 miejsce: Zbigniew LEŚNIAK        (4. RBLog Wrocław).

2 miejsce: Damian CICHY              (45. WOG Wędrzyn).

3 miejsce: Piotr WAWRZYNIAK      (4. WOG Gliwice).

4 miejsce: Krzysztof GRZELAK      (2. WOG Wrocław).

4miejsce: Mariusz NOWAK             (2. krr Oleśnica).

5 miejsce: Przemysław SZAŁASZ   (43. WOG Świętoszów).

 

Mężczyżni - styl motylkowy:

1 miejsce: Rafał KOLCZAREK        (4. WOG Gliwice).

2 miejsce: Krzysztof KOWALCZYK (45. WOG Wędrzyn).

3 miejsce: Adam JANECZEK          (2. WOG Wrocław).

4 miejsce: Mariusz CYBULA           (2. krr Oleśnica).

 

Sztafeta stylem dowolnym:

1 miejsce: 4. WOG Gliwice.

2 miejsce: 43. WOG Świętoszów.

3 miejsce: 2. WOG Wrocław.

4 miejsce: 2. krr Oleśnica.

5 miejsce: 45. WOG Wędrzyn.

6 miejsce: 4. RBLog Wrocław.

 

Sztafeta stylem zmiennym:

1 miejsce: 4. WOG Gliwice.

2 miejsce: 43. WOG Świętoszów.

3 miejsce: 2. WOG Wrocław.

4 miejsce: 45. WOG Wędrzyn.

5 miejsce: 2. krr Oleśnica.

 

Klasyfikacja zespołowa:

1 miejsce: 4. WOG Gliwice.

2 miejsce: 2. WOG Wrocław.

3 miejsce: 2. krr Oleśnica.

4 miejsce: 43. WOG Świętoszów.

5 miejsce: 45. WOG Wędrzyn.

6 miejsce: 4. RBLog Wrocław.

7 miejsce: 44. WOG Krosno Odrzańskie.

8 miejsce: WT Krosno Odrzańskie.

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom Mistrzostw !

st. chor. szt. Bogusław Kwiecień


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych