2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Mistrzostwa 4. Regionalnej Bazy Logistycznej - „Puchar Komendanta 4. RBLog w biegach na orientację”.
11.09.2018
10. września br. Komendant 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego płk Jacek Chrostowski, wyróżnił czołowych zawodników 2. WOG, którzy brali udział w Mistrzostwach 4. Regionalnej Bazy Logistycznej o „Puchar Komendanta 4. RBLog w biegach na orientację”.

W rozgrywanych w dniach 4 - 06. września 2018 r. mistrzostwach w Krośnie Odrzańskim, 2. Wojskowy Oddział Gospodarczy reprezentowali:

‒    p. Andrzej KOWALCZYK.

Nasza reprezentacja zajęła II miejsce w klasyfikacji zespołowej.

Ponadto indywidualnie, w kat. M36 I miejsce zajął mł. chor. Wojciech DWOJAK a w kat M21 drugie miejsce - ppor. Krzysztof GRZELAK. Również w tej samej kategorii, trzecie miejsce zajął st. bosm. Dezyderiusz SOŁYGA.

„Srebrna” drużyna 2. WOG została uhonorowana pucharem oraz statuetkami i medalami za zajęcie czołowych lokat i pozycji na podium.

Z uwagi na osiągnięte wyniki, czterech zawodników 2. WOG zostało powołanych do udziału w Mistrzostwach IWsp SZ