2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Gala Sportu Wojskowego.
09.04.2018
W Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa w dniu 4 kwietnia 2018 r. odbyła się uroczysta gala podsumowująca działalność sportową w Wojsku Polskim w 2017 r.

Nagrody zostały wręczone w wielu kategoriach i dotyczyły zarówno rywalizacji w ramach sportu powszechnego jak i wyczynowego.

W najważniejszej klasyfikacji na najlepszych żołnierzy sportowców Wojska Polskiego w sporcie wyczynowym, z dobrej strony pokazali się Reprezentanci WZS Wrocław - zajęli 2 i 6 miejsce. Klasyfikaja przedstawiała się następująco:
IX miejsce – st. szer. Agnieszka Jerzyk (WZS Poznań),
X miejsce – st. szer. Katarzyna Kowalska (1 Kompania Regulacji Ruchu Szczecin).

Dla przypomnienia, szer. Agata Ozdoba – Błach to brązowa medalistka Mistrzostw Świata i srebrna medalistka Mistrzostw Europy w judo. Natomiast szer. Tomasz Polewka to podwójny złoty medalista Wojskowych Mistrzostw Świata w pływaniu.

W trakcie Gali uchonorowany został także Szef Wojskowego Zespołu Sportowego we Wrocławiu ppłk Sławomir KOWALSKI, za uzyskanie najlepszych wyników w działalności szkoleniowej i metodycznej oraz zaangażowanie w rozwój sportu w resorcie obrony narodowej.