2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Lekkoatleci WZS we Wrocławiu  Mistrzami i Rekordzistami Świata.
06.03.2018
Na rozegranych w Birmingham (Wielka Brytania) Halowych Mistrzostwach Świata w lekkiej atletyce, reprezentacja Polski w sztafecie 4x400m została Mistrzami Świata. Wynik jaki nasz zespół uzyskał, to 3.01,77 co jest nowym Rekordem Świata!

W składzie drużyny biegło 2 reprezentantów Wojskowego Zespołu Sportowego we Wrocławiu: szer. Łukasz KRAWCZUK i szer. Jakub KRZEWINA. Pozostali reprezentanci, to Karol ZALEWSKI i Rafał OMELKO.

Wyżej wymienionym składamy serdeczne gratulacje!!!

17. Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce odbyły się w dniach 1 - 4 marca 2018 roku w National Indoor Arena w Birmingham (Wielka Brytania). W Mistrzostwach wzięła udział 27 - osobowa Reprezentacja Polski, która zdobyła w sumie 5 medali (2 złote, 2 srebrne i 1 brązowy) i zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej, za Stanami Zjednoczonymi i Etiopią.