BIP
2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Aktualności
Pożegnanie pracowników wojska oraz przywitanie nowego żołnierza 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego we Wrocławiu.
30.11.2017
30 listopada uroczyście pożegnano pracowników wojska: p. Bogdana Rzeźnika oraz p. Jana Szymańskego. Jednocześnie, w 2. WOG powitano nowego żołnierza, chor. Jacka Kądziołkę.

30 listopada br. na Sali Tradycji 2. Wojskowego Oddziału Gospodarczego, w sposób uroczysty pożegnani zostali odchodzący, zasłużeni wieloletnią pracą w Oddziale: p. Bogdan Rzeźnik oraz p. Jan Szymański.

Komendant 2. WOG, płk Jacek Chrostowski w obecności żołnierzy i pracowników wojska, podziękował za rzetelne i ofiarne wykonywanie obowiązków, wysiłek i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań oraz życzył zdrowia, pomyślności w realizacji kolejnych życiowych planów.

Równie uroczyście, przywitany został wstępujący w szeregi żołnierzy 2. WOG chor. Jacek Kądziołka, który po zakończeniu pracy we wrocławskiej Komendzie Garnizonu, postanowił związać swój los z Oddziałem. Nowy żołnierz 2. WOG, przedstawił zgromadzonym historię swej dotychczasowej służby i zapewnił o gotowości do realizacji zadań na wyznaczonym do objęcia stanowisku w służbie czołgowo – samochodowej.

st. chor. szt. Bogusław Kwiecień


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych